+48 606-326-700

Warszawa ul. Bajaderki 2 / lokal U5

Logowanie/Rejestracja

Logowanie/Rejestracja

Szkoła językowa » Sale na wynajem » Wynajem sali na imprezy okolicznościowe

Sala na imprezę Warszawa - wynajem

Zapraszamy do udziału w organizowanych przez nas imprezach okolicznościowych! Do wyboru mają Państwo przyjęcia urodzinowe, Halloween, warsztaty bożonarodzeniowe, koniec roku szkolnego, Dzień Dziecka, wieczory kinowe, turnieje gier i wiele innych.

Wynajem sali na imprezy okolicznościowe – poznaj naszą ofertę

Planujesz organizację imprezy, uroczystości rodzinnej czy spotkania towarzyskiego? Brakuje Ci miejsca w domu na ugoszczenie większej liczy osób lub po prostu nie chcesz, aby w Twoim lokalu mieszkalnym odbywały się przyjęcia? Jeżeli tak, to nasza propozycja z pewnością Cię zainteresuje. Oferujemy wynajem sali na imprezy okolicznościowe, co pozwoli Ci na organizację spotkania w niezwykle komfortowych i przyjaznych warunkach. Niezależnie od tego, czy planujesz wyprawić urodziny swojemu dziecku, uczcić awans w pracy czy kolejną już rocznicę ślubu – udostępniana przez nas przestrzeń, ułatwi Ci to zadanie.

Naszym klientom proponujemy nowoczesne, przestronne, klimatyzowane przestrzenie, zapewniające komfort przebywającym w nich osobom. Oferowana przez nas sala na imprezy okolicznościowe, jest wyposażona w stoły i krzesła, co pozwala na wygodne biesiadowanie w gronie zaproszonych na przyjęcie osób. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą.

Wynajem sali na imprezy Warszawa – korzyści

Interesuje Cię wynajem sali na imprezy? Warszawa to miasto, na terenie którego poszukujesz idealnej przestrzeni do wyprawienia przyjęcia? Doskonale się składa, bo oferowane przez nas pomieszczenia, niewątpliwie przypadną Ci do gustu. Wynajem sali na imprezy okolicznościowe to dobre rozwiązanie, które przyniesie Ci szereg korzyści. Przede wszystkim zyskasz komfortową przestrzeń, w której przyjmiesz swoich gości, a dzięki dodatkowym, zapewnianym przez nas funkcjonalnościom, będziesz mógł zorganizować niezapomnianą imprezę. Co znajdziesz w naszych salach? W każdej z nich, dostępne są:

  •         Darmowy dostęp do Wi- Fi,
  •         Kącik kawowo- herbaciany ze słodkimi przekąskami,
  •         Najwyższej jakości sprzęt multimedialny,
  •         Wygodne krzesła i stoły,
  •         Bezpłatny parking.

Takie warunki pozwolą Ci połączyć się z Internetem, puszczać muzykę, będącą nieodłącznym elementem wielu spotkań towarzyskich czy serwować swoim gościom rozmaite przekąski i potrawy, które będą mogli spożywać w komfortowych warunkach. Ponadto, zaproszone przez Ciebie osoby, zyskają możliwość zaparkowania swoich samochodów, bez konieczności poszukiwania miejsca, co w dużym mieście jest niewątpliwie problematyczne. Jak sam widzisz istnieje wiele korzyści, jakie niesie ze sobą sala do wynajęcia na imprezę. Warszawa to miasto, na terenie którego dostępne są nasze pomieszczenia, więc do skorzystania z oferty zapraszamy każdego, kto chce zorganizować przyjęcie właśnie w stolicy.

Idealna sala na imprezy okolicznościowe dla Ciebie

Chcesz zorganizować niezapomniane przyjęcie, jednak warunki domowe znacząco Ci to utrudniają? Idealnym rozwiązaniem będzie nasza sala na imprezę. Warszawa to zamieszkiwane przez Ciebie miasto? A może przyjechałeś tu w celach służbowych i poszukujesz lokalu, w którym spotkasz się ze swoimi kontrahentami? Niezależnie od tego, jakie są Twoje potrzeby, w naszej ofercie znajdziesz przestrzeń, w której przygotujesz wyjątkową imprezę. Zapraszamy do kontaktu z nami, w celu poznania szczegółów oferty. 

Wynajem sali na imprezy okolicznościowe

W cenie imprezy okolicznościowej jest wynajęcie sal na wyłączność (całkowicie odcięta strefa bawialniana tylko do Państwa dyspozycji) + serwis herbaciano-kawowy (herbata, kawa) oraz inne napoje gorące (mleczko dla dzieci, gorąca czekolada, kakao, kawa zbożowa), woda.

Nie zapewniamy jedzenia, natomiast jest możliwość przyniesienia/zamówienia swojego.

Bawialnia podzielona jest na cztery strefy: niemowlaka, malucha, starszaka i młodzieżową. W każdej z nich dzieci zróżnicowane wiekowo znajdą coś dla siebie.
⦁ Najmłodsi mają do dyspozycji kącik niemowlaka z kontrastowymi elementami.
⦁ Dla maluchów posiadamy drewniane, atestowane zabawki wiodących producentów.
⦁ Na starszaki czeka domek pod antresolą, jeździki, tablica magnetyczna, stolik z krzesełkami, tablica do malowania kredą.
⦁ Młodzież i starsi uczestnicy imprez posiadają strefę gier na konsoli PlayStation 5 z biblioteką 200 gier oraz Nintendo Switch z grami ruchowymi, tanecznymi i karaoke.

*Istnieje możliwość przystrojenia sali wg wybranego motywu i przygotowania tortu urodzinowego – wówczas cena całego przyjęcia ustalana jest indywidualnie.