+48 606-326-700

Warszawa ul. Bajaderki 2 / lokal U5

Logowanie/Rejestracja

Logowanie/Rejestracja

Szkoła językowa » Kursy językowe » Kursy językowe online dla dorosłych » Kurs języka angielskiego online dla dorosłych

Kurs języka angielskiego online dla dorosłych

Obecnie, znajomość angielskiego to podstawa. Posługiwanie się tym językiem, daje większe możliwości na rynku pracy, pozwala na swobodne podróżowanie, podejmowanie nauki za granicą i zawieranie międzynarodowych znajomości. Pomimo jednak tego, jak użyteczne jest to narzędzie komunikacji, wciąż wiele osób nie potrafi porozumiewać się po angielsku. Tym trudniejsza wydaje się jego nauka, gdy codzienne obowiązki uniemożliwiają uczęszczanie na indywidualne lekcje. Jak się jednak okazuje istnieje sposób, aby temu zaradzić, a jest nim nauka angielskiego online.

Angielski online w Spox School

Chcesz nauczyć się języka angielskiego, jednak brakuje Ci czasu, aby uczęszczać na kursy stacjonarne? Mamy dla Ciebie doskonałe rozwiązanie, dzięki któremu z łatwością znajdziesz miejsce w swoim codziennym grafiku, na przyswajanie potrzebnej Ci wiedzy, a jest nim angielski online. W naszej szkole językowej Spox School, możesz uczyć się tego niezwykle przydatnego narzędzia komunikacji, z dowolnego miejsca na ziemi. Jedyne, czego potrzebujesz, aby brać lekcje angielskiego online, to komputer z dostępem do Internetu. Dzięki temu, możesz uczyć się z każdego miejsca, w którym aktualnie będziesz przebywać. Planujesz wyjazd na wakacje i obawiasz się, że przepadną Ci lekcje online? Angielski odbywający się w tej formie to sposób na to, abyś mógł zawsze uczestniczyć w zajęciach. Jeżeli znajdziesz czas, aby połączyć się z lektorem – nic nie stracisz. Jeśli jednak z jakiś względów nie będziesz mógł tego zrobić – bez obaw, po lekcji otrzymasz omawiane w jej trakcie materiały, przez co będziesz mógł nadrobić zaległości we własnym zakresie. Ze względu na to, jak wiele możliwości daje kurs angielskiego online, zachęcamy Cię do podjęcia nauki w tej formie.

Dla kogo przeznaczony jest kurs angielskiego online?

Kurs języka angielskiego online powstał z myślą o wszystkich osobach, które chciałyby od podstaw nauczyć się tego uniwersalnego narzędzia komunikacji lub szlifować zdobyte już umiejętności i poszerzać swoją wiedzę w tym zakresie. Język angielski online to doskonały wybór dla osób zapracowanych, którym brakuje czasu na to, aby dojeżdżać na zajęcia w szkole językowej lub indywidualne lekcje z lektorem. Niezależnie od tego, czy jesteś osobą studiującą, aktywną zawodowo, czy emerytem – kurs języka angielskiego online dla dorosłych, jest dobrą opcją dla Ciebie. Co istotne, do nauki angielskiego w tej formie nie jest wymagana zaawansowana znajomość obsługi komputera. Nawet, jeżeli wykorzystujesz to urządzenie wyłącznie do podstawowych czynności, nauka języka angielskiego online może być dobrym rozwiązaniem dla Ciebie. Jedyne, czego potrzebujesz, to dobre połączenie z Internetem. Jeśli je masz, śmiało możesz wybrać kurs j angielskiego online.

Czy nauka angielskiego online jest skuteczna?

Wiele osób, które stają przed dylematem – kursy angielskiego online czy stacjonarne – zastanawia się nad tym, czy nauka na odległość jest w ogóle skuteczna. W końcu wszystko odbywa się przez Internet, a nie klasycznie, jak ma to miejsce w przypadku tradycyjnej nauki. Odpowiedź na nie jest bardzo prosta i brzmi – tak, internetowy kurs angielskiego jest równie skuteczny, jak jego stacjonarny odpowiednik. Co istotne, ta forma przyswajania wiedzy okazuje się być bardzo komfortowa i przyjemna oraz – co najważniejsze – w pełni bezpieczna. Wybierając język angielski online dla dorosłych, w zależności od tego, czy jest to nauka indywidualna, czy w grupie, kursanci mają kontakt z lektorem oraz pozostałymi uczestnikami zajęć. Słyszą ich głosy, mogą się z nimi porozumiewać, a także widzieć na monitorze swojego komputera. Kurs angielskiego online z lektorem odbywa się w czasie rzeczywistym, a jedyną cechą, która różni go od tradycyjnej formy nauki jest ta, że odbywa się przez Internet.

Jak przebiegają lekcje angielskiego online?

Wybierając angielski online dla dorosłych, w pierwszej kolejności należy wypełnić test kwalifikacyjny, którego celem jest określenie poziomu umiejętności kursanta. Na podstawie uzyskanego wyniku, uczeń przydzielany jest do odpowiedniej dla niego grupy i razem z pozostałymi jej członkami, zaczyna szkolić swój angielski. Lekcje online wymagają połączenia się z lektorem przez specjalny komunikator, przy użyciu komputera z dostępem do Internetu. W tym miejscu należy wskazać, że spotkania te prowadzone są na żywo. Nauczyciel przesyła kursantom materiały do nauki, za pośrednictwem interaktywnej platformy. Dokładnie tak, jak w przypadku zajęć stacjonarnych, tak i również tu, kursanci otrzymują zadania do wykonania, które kolejno omawiane są na forum. Przeprowadzane są również ćwiczenia ze słuchu i konwersacje, aby kursanci mogli na każdej płaszczyźnie szlifować swój język angielski. Nauka online to również zadania domowe, które lektor wysyła uczniom za pośrednictwem platformy lub na wskazany przez nich adres e-mail. Jak widać kurs online angielskiego jest niemal identyczny, jak jego stacjonarny odpowiednik, a to czym się wyróżnia, to większa wygoda zajęć i oszczędność czasu.

Angielski online dla dorosłych na różnych poziomach zaawansowania

Niezależnie od tego, czy dopiero rozpoczynasz przygodę z językiem obcym, czy zdobywasz kolejne już umiejętności, aby poprawić swój angielski, kursy online przeznaczone są dla wszystkich osób, niezależnie od ich poziomu zaawansowania. W naszej szkole oferujemy zajęcia zarówno dla początkujących kursantów, jak i tych, którzy od wielu lat szlifują swoje umiejętności lingwistyczne. Żeby móc ocenić Twoją wiedzę i zaproponować Ci odpowiedni program nauczania, przed przystąpieniem do kursu, poprosimy Cię o wypełnienie testu kwalifikacyjnego, który pozwoli nam określić, w jakim stopniu zaawansowany jest Twój angielski. Kurs online zostanie dopasowany do Twoich umiejętności i pozwoli Ci zarówno usystematyzować, jak i poszerzyć zdobytą już wiedzę, a tym samym osiągnąć kolejny poziom zaawansowania.

Jak wybrać kurs języka angielskiego online?

Istnieje wiele szkół językowych, w których możesz szlifować swój angielski online. Kursy, jakie oferują, różnią się między sobą pod wieloma względami. Jak zatem wybrać najlepszą opcję dla siebie? Na co zwracać szczególną uwagę, aby zyskać pewność, że podjęło się właściwą decyzję? Otóż wszystko zależy od tego, jakie są Twoje oczekiwania i cele. Niewątpliwie najważniejszym aspektem, jeśli chodzi o wybór odpowiedniego kursu, jest zweryfikowanie kadry dydaktycznej, która prowadzi zajęcia w danej szkole językowej. Powinny być to osoby wykwalifikowane, posiadające stosowne uprawnienia do nauczania języka angielskiego. Warto zwrócić również uwagę na to, jakimi metodami nauczany jest j angielski. Kurs online powinien także dawać możliwość dopasowania terminów i godzin lekcji, do potrzeb ucznia. Jeżeli chcesz zyskać pewność, że wybierasz w pełni profesjonalne i skuteczne zajęcia, które pomogą Ci poprawić Twój angielski, nauka online w szkole Spox School będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Sprawdź naszą ofertę i wybierz wariant, odpowiadający Twoim potrzebom. Masz pytania? Skontaktuj się z nami, a udzielimy Ci wszelkich niezbędnych informacji.

Czy język angielski online to dobry wybór?

Nie masz czasu, żeby szkolić swój język, a od dawna chodzi za Tobą profesjonalny kurs? Angielski online będzie dla Ciebie doskonałym wyborem. Dzięki tej formie nauki, zaoszczędzisz czas na dojazdach, a jednocześnie zyskasz możliwość szlifowania swoich umiejętności lingwistycznych pod okiem wykwalifikowanej kadry lektorskiej. Tego typu zajęcia są w pełni wartościowe, a biorąc w nich udział nie tylko powiększysz zasób słownictwa, ale również przełamiesz blokadę w mówieniu i poprawisz rozumienie ze słuchu. Co jeszcze zyskujesz uczęszczając do Spox School na kursy online? Angielski możesz przyswajać w najlepszym dla Ciebie środowisku, czyli w zaciszu własnego domu, co dla wielu kursantów jest kluczowe. Ponadto, język angielski online dla dorosłych, oferowany przez naszą szkołę, daje Ci poczucie, że żadna lekcja Cię nie ominie. Nawet, jeżeli z jakiś powodów nie będziesz mógł być obecny na zajęciach, nauczyciel przekaże Ci wszelkie niezbędne materiały, dzięki którym szybko nadrobisz brakującą lekcję.

Angielski nauka online – korzyści

W szkole językowej Spox School zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowaną kadrę lektorską, która dysponuje niezbędnymi uprawnieniami do nauczania języków obcych oraz bogatym doświadczeniem zawodowym. Nauka angielskiego online z lektorem, odbywa się z zastosowaniem innowacyjnych, autorskich metod edukacyjnych, odznaczających się wysoką skutecznością. Dzięki temu osoby, które uczęszczają na nasze kursy, mogą w szybki i efektywny sposób szlifować swój j angielski. Nauka online w naszej szkole, dokładnie tak jak kursy stacjonarne, opiera się przede wszystkim na przełamywaniu blokady językowej i ciągłej poprawie umiejętności komunikacyjnych. To doskonały sposób na to, aby poszerzać nie tylko wiedzę teoretyczną, ale również swobodnie stosować w praktyce język angielski. Kurs online to nauka na wielu płaszczyznach, dająca wymierne korzyści i pozwalająca osiągać wyznaczone cele.

Nauka angielskiego online z lektorem – postaw na Spox School

Interesuje Cię angielski online z lektorem i szukasz szkoły, która oferuje lekcje z wykwalifikowaną kadrą dydaktyczną? Zgłoś się do nas. W Spox School znajdziesz w pełni profesjonalnych metodyków, pod okiem których będziesz szlifować swoje umiejętności lingwistyczne. Nasi lektorzy na bieżąco będą monitorować Twoje postępy w nauce i korygować błędy, co pozwoli Ci skutecznie nauczyć się języka. Oferowane przez Spox School kursy angielskiego online z lektorem, odbywają się zarówno w grupach, jak i indywidualnie. To Ty decydujesz, która opcja będzie dla Ciebie najlepsza. Chcesz praktykować angielski online z native speakerem? Doskonale się składa, bo taką możliwość daje Ci właśnie Spox School. Podejmując naukę w naszej szkole możesz być pewny, że zdobędziesz zarówno wiedzę teoretyczną, jak i praktyczne umiejętności, ułatwiające swobodne komunikowanie się w języku angielskim. Ile kosztuje kurs angielskiego online? Cena uzależniona jest od tego, jaki rodzaj nauki wybierzesz, a także jak często będziesz uczęszczać na zajęcia. Żeby poznać więcej szczegółów, skontaktuj się z nami.