+48 606-326-700

Warszawa ul. Bajaderki 2 / lokal U5

Logowanie/Rejestracja

Logowanie/Rejestracja

Szkoła językowa » Kursy językowe

Kursy językowe Warszawa

Oferujemy Państwu szeroki wybór kursów językowych w zależności od potrzeb klienta. W ofercie posiadamy kursy zarówno indywidualne, jak i grupowe, dla młodszych i troszkę starszych, dla początkujących i zaawansowanych. U nas nie ma limitów, zapraszamy wszystkich chętnych bez względu na wiek i poziom zaawansowania!

Sprawdź jakie kursy oferujemy
w Spox School

 • Zajęcia przeznaczone są dla najmłodszych, które uczestniczą w nich razem z rodzicem. 
 • Lekcje odbywają się 2 razy w tygodniu po 30 minut
 • Koszt jednego wejścia to 35 zł (dziecko+rodzic)

Okres niemowlęcy to najintensywniejszy czas rozwoju w całym życiu człowieka. Dziecko poznaje świat, uczy się go, i co najważniejsze – do 3-4 roku życia umysł małego dziecka chłonie wiedzę jak gąbka. Nigdy więc nie jest za wcześnie, aby zacząć uczyć niemowlaka języka obcego. Dodatkowo, ten okres rozwoju charakteryzuje się wysoką tendencją do pierwszych prób wydobywania odgłosów, mówienia, powtarzania, co doskonale wpływa na równie skuteczne przyswajanie języka obcego tak, jak ojczystego. Dzieci kochają dźwięki, piosenki, rymowanki i historyjki, dlatego ich zastosowanie to najlepszy sposób na naukę.

 • Kurs przeznaczony jest dla dzieci w wieku 4-6 lat
 • Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu po 30 minut

Przedszkolaki to istoty niezwykle ciekawe świata. Codziennie uczą się czegoś nowego, odkrywają własne możliwości i pokonują przeszkody. Nauka języka obcego to dla nich wspaniała przygoda, w trakcie której uczą się poprzez zabawę. Przyswajanie wiedzy w tym wieku opiera się głównie przy piosenkach, rymowankach i grach. Umysł przedszkolaka pracuje szybciej i efektywniej, niż osoby dorosłej, a co za tym idzie – nauka staje się łatwiejsza.

 • Kurs przeznaczony jest dla dzieci w wieku 7-10 lat
 • Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu po 60 minut

Rozpoczęcie nauki języka obcego we wczesnych latach szkoły podstawowej gwarantuje dzieciom łatwiejsze wdrożenie się do systemu realizacji podstawy programowej w naszym kraju. To również dobry czas na rozpoczęcie nauki konwersacji, czyli swobodnego porozumiewania się językiem obcym w życiu codziennym. Należy też pamiętać, że każdemu programowi nauczania powinna towarzyszyć jeszcze zabawa – to ważny i lubiany przez uczniów element nauki. Ten kurs opiera się głównie na rozwoju umiejętności rozumienia i mówienia oraz stopniowego czytania i pisania w oparciu o serię podręczników przeznaczonych dla uczniów w tym wieku. 

  • Kurs przeznaczony jest dla uczniów w wieku 11-18 lat (podział na grupy odbywa się wg wieku i poziomu zaawansowania)
  • Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu po 60 minut

  Kursy przeznaczone dla nastolatków to element wieloetapowego i wieloletniego procesu edukacji językowej. W trakcie ich trwania młodzież głównie rozwija umiejętność: swobodnej komunikacji w języku obcym, pojęcia i poprawnego zastosowania gramatyki oraz rozumienia ze słuchu czy tekstu czytanego. To czas, w którym nastolatki nabywają wiedzę niezbędną do dalszego przyswajania i stosowania języka obcego. 

 • Kurs przeznaczony jest dla uczniów dorosłych
 • Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu po 60 minut

Chęć nauki języka obcego u uczniów dorosłych zazwyczaj wynika z ich osobistych potrzeb. Co więcej, dorosły kursant jest bardziej świadomy własnych możliwości i odpowiednio zmotywowany, więc wbrew pozorom proces nauki nie jest dla niego aż tak trudny. Z wykorzystaniem odpowiednich narzędzi i technik, nauka staje się efektywna, a co za tym idzie – wzrasta chęć na więcej. W przypadku zajęć z uczniem dorosłym, lektor i metodyk dostosowują tryb, tematykę i intensywność zajęć do kursantów oraz mają możliwość modyfikowania programu tak, aby był jak najbardziej owocny i satysfakcjonujący dla słuchacza.  

 • Kurs przeznaczony jest dla uczniów dorosłych
 • Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu po 60 minut

Oferujemy Państwu kurs, którego na próżno jest szukać wśród konkurencyjnych szkół językowych. To zajęcia dla osób, którym się wydaje, że już dla nich za późno na naukę języka. Nic bardziej mylnego! Spójrzmy prawdzie w oczy – realne przeszkody i aspekty uniemożliwiające seniorom naukę języka obcego nie istnieją! To grupa wiekowa, która oprócz bardzo pożądanej motywacji do nauki posiada coś jeszcze niezwykle cennego – czas. Badania dowodzą, że w przypadku osób starszych nauka jest efektywna dlatego, że wynika z wolniejszego procesu świadomego przyswajania wiedzy. Dodatkowo, mózg ludzki jest plastyczny i dzięki zapewnieniu odpowiednich bodźców cały czas pracuje oraz posiada zdolność do regeneracji poprzez regularne ćwiczenie pamięci i koncentracji.

 • Kurs przeznaczony jest dla uczniów klas 8, piszących egzamin na koniec szkoły podstawowej
 • Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu po 60 minut


Kurs ten uwzględnia wymogi  językowe i obejmuje wszystkie zagadnienia egzaminacyjne. Jego głównym celem jest powtórzenie oraz usystematyzowanie zagadnień gramatycznych i słownictwa z zakresu szkoły podstawowej. Dodatkowo, w trakcie jego trwania ćwiczone są różnorodne techniki egzaminacyjne oraz zapoznanie ze strukturą i wymogami egzaminu ósmoklasisty. W trakcie zajęć wykorzystywane są repetytoria oraz dodatkowe materiały przydatne do efektywnej nauki przed sprawdzianem umiejętności językowych.

 • Kurs przeznaczony jest dla maturzystów i uczniów licealnych, którzy chcą wcześniej rozpocząć przygotowania do egzaminu dojrzałości
 • Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu po 60 minut


Kursy maturalne organizowane są na dwóch poziomach zaawansowania: podstawowym i rozszerzonym

Ich głównym celem jest jak najlepsze przygotowanie kursantów do egzaminu na koniec szkoły średniej. W trakcie zajęć uczniowie powtarzają oraz systematyzują wiedzę z zagadnień gramatycznych i słownictwa z zakresu szkoły średniej. Maturzyści poznają różnorodne techniki egzaminacyjne, strukturę oraz wymogi Nowej Matury (podstawowej lub rozszerzonej) i ćwiczą wypowiedzi w formie pisemnej oraz ustnej z wykorzystaniem szerokiego zasobu słownictwa. Zależy nam na przełamaniu bariery komunikacyjnej przed przystąpieniem do egzaminu ustnego poprzez rozwijanie umiejętności komunikowania się w różnorodnych sytuacjach życia codziennego. W trakcie zajęć kursanci pracują na repetytoriach oraz profesjonalnych materiałach egzaminacyjnych.

Zajęcia przeznaczone są dla każdej grupy wiekowej, a ich częstotliwość i długość trwania ustalana będzie indywidualnie

 • Kurs przeznaczony jest dla pracowników firm
 •  Tryb kursu, poziom, częstotliwość i długość trwania ustalana będzie indywidualnie po przeprowadzeniu badania kompetencji językowych pracowników 
 • Program i tematyka dopasowana zostanie do branży i indywidualnych potrzeb uczestników zajęć

*Kwalifikacje do kursów odbywają się w sposób pisemny lub ustny. Przy podziale na grupy bierzemy pod uwagę wiek ucznia oraz poziom znajomości danego języka.