+48 606-326-700

Warszawa ul. Bajaderki 2 / lokal U5

Logowanie/Rejestracja

Logowanie/Rejestracja

Szkoła językowa » Nasza szkoła

Nasza szkoła

Spox School to nowoczesna szkoła językowa. Pomysł jej powstania zrodził się z pasji do nauczania i głowy pełnej pomysłów na bezstresowe i skuteczne wpajanie wiedzy. Metoda, którą pracujemy to autorski, innowacyjny system, który daje niemal natychmiastowe efekty nauki języka. Otoczenie, w którym przeprowadzane są lekcje jest również dostosowane do uczniów. Wszystkie nasze sale lekcyjne są klimatyzowane, w pełni wyposażone w najwyższej jakości sprzęt interaktywny taki, jak monitory czy podłogę.  Dodatkowo, nasza szkoła to miejsce idealne dla alergików – posiadamy jonizatory powietrza, oczyszczające je z wirusów, bakterii i kurzu.

Zalety naszej szkoły

Przyjdź do nas i upewnij się, że Spox School to najlepszy wybór,
jeśli chodzi o bezstresową, produktywną naukę.

Nauczyciele

Największą zaletą naszej szkoły są niewątpliwie wykwalifikowani i doświadczeni lektorzy, którzy zawsze bacznie czuwają nad procesem nauki każdego ucznia, monitorując ich postępy i korygując błędy.

Metody nauczania

W Spox School stosujemy autorskie, innowacyjne metody nauczania, które są sprawdzone i skuteczne. Stawiamy największy nacisk na konwersację i swobodne porozumiewanie się w języku obcym. Zależy nam również na jasnym przedstawieniu zagadnień z zakresu słownictwa czy gramatyki i w tym celu korzystamy z notatek graficznych oraz wizualnego wyrażania myśli.

system hybrydowy

Osoby, które nie mogą przyjść na lekcje, mogą uczestniczyć w nich online. Wystarczy, że lektor prowadzący połączy się z kursantem przez program dostosowany do tego typu zajęć. Dzięki temu uczeń nie ma poczucia straty lekcji, gdyż przez cały czas uczestniczy w niej przez komputer.

bogata oferta kursów

Oferujemy Państwu szeroki wybór nowoczesnych kursów z wielu popularnych języków świata. Do wyboru pozostawiamy Państwu języki: angielski, hiszpański, włoski, rosyjski, francuski i niemiecki oraz język polski dla obcokrajowców. W ofercie posiadamy lekcje indywidualne i grupowe, dla młodszych i troszkę starszych, dla początkujących i zaawansowanych. Odwiedź naszą szkołę, a na pewno wybierzemy zajęcia idealnie dopasowane do Ciebie!

lokalizacja

Nasza szkoła znajduje się w Warszawie, na pograniczu Ursynowa i Wilanowa, tuż przy zielonej Skarpie Ursynowskiej. Wejście do lokalu jest bezpośrednio z ul. Bajaderki. Do Państwa dyspozycji oddajemy prawie 150m2 powierzchni użytkowej. Najbliższy przystanek autobusowy jest oddalony o zaledwie 3 minuty pieszo, a dojście do stacji metra Imielin zajmuje niecały kwadrans.

godziny

Nasza Szkoła Językowa jest otwarta 6 dni w tygodniu, od rana, aż do późnych godzin wieczornych. Zapraszamy do nas, a na pewno znajdziesz dogodny dla siebie dzień i godzinę zajęć.