+48 606-326-700

Warszawa ul. Bajaderki 2 / lokal U5

Logowanie/Rejestracja

Logowanie/Rejestracja

Szkoła językowa » Sale na wynajem » Wynajem sali na szkolenia i konferencje

Wynajem sali na szkolenia i konferencje

Zapraszamy do udziału w organizowanych przez nas imprezach okolicznościowych! Do wyboru mają Państwo przyjęcia urodzinowe, Halloween, warsztaty bożonarodzeniowe, koniec roku szkolnego, Dzień Dziecka, wieczory kinowe, turnieje gier i wiele innych.

Komfortowe sale konferencyjne Warszawa

Warszawa to miasto, na terenie którego planują Państwo organizację konferencji? Jeśli tak, to jednym z elementów, o jakie trzeba będzie zadbać, jest sala konferencyjna, w której odbędzie się całe przedsięwzięcie. Powinno być ona nowoczesna, w pełni komfortowa i należycie wyposażona. Najlepszym rozwiązaniem, w przypadku tego typu wydarzeń, są dedykowane sale konferencyjne, umożliwiające organizację w pełni profesjonalnych spotkań biznesowych. Dobór odpowiedniej przestrzeni nie tylko pozwoli zgromadzić uczestników wydarzenia, ale zapewni im także odpowiednie warunki do pracy i wymiany doświadczeń.

Należycie zorganizowana konferencja, z całą pewnością przyczyni się do sukcesu przedsięwzięcia, a jednym z elementów, które o tym zdecydują, będzie wynajem sali konferencyjnej, dostosowanej do potrzeb jej uczestników. Jeżeli poszukują Państwo idealnej przestrzeni do realizacji takiego przedsięwzięcia, to nasze obiekty konferencyjne, doskonale sprawdzą się w tej roli. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą, a w razie jakichkolwiek pytań – zapraszamy do kontaktu z nami.

Wynajem sali konferencyjnej Warszawa cennik – to się opłaca

Organizacja szkolenia, konferencji lub spotkania biznesowego to wymagające przedsięwzięcia, które nierzadko generują również wysokie koszty. Żeby możliwie zminimalizować wydatki na ten cel, najlepszym rozwiązaniem będzie wynajem sali konferencyjnej. Cennik takiej usługi różni się w zależności od wielkości pomieszczenia, a także zastosowanych w nim rozwiązań. Najbardziej opłacalne, okazuje się być wynajęcie w pełni wyposażonej przestrzeni. Jeżeli chcą Państwo skorzystać z takiego rozwiązania, serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej atrakcyjnej oferty. Znajdą Państwo u nas wszystko to, co niezbędne, aby przeprowadzić w pełni profesjonalne spotkanie biznesowe, szkolenie czy konferencję. Zapraszamy do współpracy i zapewniamy, że będzie ona owocna. 

SALA GLAMOUR

Cennik na 1h:

1 os. - 20zł
2-4 os. - 50zł
5-6os. - 60zł

Cennik (cały dzień - 8h):

1 os. - 140zł
2-4 os. - 250zł
5-6 os. - 300zł

Stanowisk:

5-6 osób

Previous slide
Next slide

SALA MARINE

Cennik na 1h:

1 os. - 25zł
2-4 os. - 50zł
5-6os. - 60zł
7-8os. - 80zł

Cennik (cały dzień - 8h):

1 os. - 150zł
2-4 os. - 250zł
5-6 os. - 300zł
7-8 os. - 350zł

Stanowisk:

7 -8 osób

Previous slide
Next slide

SALA AVOCADO

Cennik na 1h:

1 os. - 25zł
2-4 os. - 50zł
5-6os. - 60zł
7-8os. - 80zł

Cennik (cały dzień - 8h):

1 os. - 150zł
2-4 os. - 250zł
5-6 os. - 300zł
7-8 os. - 350zł

Stanowisk:

7 -8 osób

Previous slide
Next slide

SALA KONFERENCYJNA

Cennik na 1h:

1 os. - 50zł
2-4 os. - 100zł
5-6os. - 110zł
7-8os. - 120zł
9+ osób - 125zł

Cennik (cały dzień - 8h):

1 os. - 200zł
2-4 os. - 300zł
5-6os. - 400zł
7-8os. - 425zł
9+ osób - 450zł

Stanowisk:

max 15 osób

Previous slide
Next slide

Sala konferencyjna Warszawa – miejsce spotkań ludzi biznesu

Sala konferencyjna to miejsce, w którym spotykają się ludzie biznesu. W trakcie tego typu wydarzeń, prowadzone są liczne prezentacje i szkolenia, wymagające zastosowania specjalnych sprzętów multimedialnych. Dlatego też podczas wybierania idealnego miejsca na taki event, warto zwrócić szczególną uwagę na zastosowane w nim rozwiązania. To od nich zależeć będzie, czy konferencja odbędzie się zgodnie z założeniami. Jeśli miastem, w którym planują Państwo zorganizować tego typu przedsięwzięcie, jest Warszawa, zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Naszym klientom udostępniamy nowoczesną przestrzeń do spotkań biznesowych, wyposażoną we wszystko co niezbędne, aby mogły być prowadzone w efektywny sposób. Wybierając nasze sale konferencyjne w Warszawie, zyskują Państwo gwarancję satysfakcji. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą. W przypadku pytań – służymy pomocą.

Sala do wynajęcia Warszawa – jak wybrać najlepszą?

Warszawa, jako stolica Polski i miejsce spotkań ludzi ze świata biznesu, to miasto, na terenie którego można znaleźć liczne oferty lokali, do prowadzenia rozmaitych wydarzeń. Warto pamiętać jednak o tym, że sala konferencyjna nie może być przypadkowa. Przed wyborem tej odpowiedniej, należy wziąć pod uwagę kilka istotnych kwestii, dzięki którym podejmie się właściwą decyzję. Na co zatem zwrócić uwagę, decydując się na wynajem sal konferencyjnych? Oto kilka ważnych aspektów:

  •         Lokalizacja. Bardzo ważnym jest miejsce, w którym usytuowana jest sala konferencyjna. Warszawa centrum, w tym wypadku, okaże się najkorzystniejszą opcją. Pozwoli to uczestnikom wydarzenia, na bezproblemowe dotarcie do celu.
  •         Wielkość pomieszczenia. To kolejna z istotnych kwestii, których nie należy pomijać, podczas wybierania idealnej przestrzeni do organizacji eventu. Sale do wynajęcia muszą być dostosowane do liczby osób, które wezmą udział w wydarzeniu. To zapewni uczestnikom komfort w trakcie konferencji.
  •         Design. Estetyka wnętrza, w którym odbędzie się spotkanie biznesowe, ma olbrzymie znaczenie. Wpływa bowiem nie tylko na wizerunek organizatorów, ale również atmosferę spotkania i komfort jego uczestników. W związku z tym, warto postawić na przestrzenie o profesjonalnym wystroju.
  •         Wyposażenie. To kolejny z istotnych aspektów, jakich nie należy pomijać, kiedy wybierana będzie sala konferencyjna. Przestrzeń ta powinna być wyposażona w akcesoria, które pozwolą na komfortowe i bezproblemowe przedstawianie istotnych dla danego wydarzenia informacji. Nowoczesne sale konferencyjne, muszą dysponować niezbędnym sprzętem multimedialnym, takim jak nagłośnienie, rzutnik, mikrofon, ekran czy tablica interaktywna. Ponadto, należy zwrócić uwagę również na meble, pozostawione do dyspozycji uczestników spotkania. Powinny być wygodne i umożliwiać zmianę ich położenia, co pozwoli dostosować warunki panujące w pomieszczeniu do potrzeb jego uczestników.

Powyższe kryteria są kluczowe i nie powinny być pomijane, kiedy wybierana będzie odpowiednia sala konferencyjna. Wynajem przestrzeni, która spełnia te wymagania, mogą znaleźć Państwo w naszej ofercie. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z propozycjami, jakie dla Państwa przygotowaliśmy.

Sale szkoleniowe Warszawa – idealne miejsce do nauki

Żeby móc należycie zorganizować szkolenie, pierwszym krokiem jaki trzeba w tym kierunku wykonać, jest znalezienie odpowiedniego miejsca, w którym się ono odbędzie. Jeżeli planują Państwo wcielić w życie swój plan, na przeprowadzenie tego typu przedsięwzięcia w mieście Warszawa, to niewątpliwie zainteresują Państwa oferowane przez nas sale szkoleniowe. Proponujemy kilka efektownych pomieszczeń, które zostały wyposażone we wszelkie, niezbędne meble, akcesoria i urządzenia, ułatwiające przeprowadzanie szkoleń w komfortowych warunkach. Każda sala szkoleniowa, odznacza się estetycznym wyglądem, co ma olbrzymi wpływ nie tylko na wizerunek organizatora danej prelekcji, ale również na samopoczucie i komfort osób, biorących w niej udział. Planują Państwo zorganizować szkolenie w Warszawie? Jeśli tak, to sala szkoleniowa z naszej oferty, niewątpliwie Państwa zainteresuje. Zapraszamy do kontaktu z nami, w celu pozyskania niezbędnych w tym zakresie informacji.

Wynajem sali konferencyjnej – poznaj naszą ofertę

Niezależnie od tego, czy interesuje Państwa sala konferencyjna na godziny, czy dłuższy najem, w naszej ofercie znajdziecie odpowiednią opcję dla siebie. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w organizacji spotkań biznesowych i szkoleń, dzięki czemu wiemy dobrze, jak zapewnić odpowiednie warunki do pracy i nauki. Każda sala szkoleniowa i konferencyjna, która znajduje się w naszej ofercie, odznacza się wysokim standardem wykończenia. Nasze przestrzenie są wyposażone w najwyższej jakości sprzęty multimedialne, niezbędne do efektywnego przeprowadzania spotkań biznesowych. Jeżeli interesuje Państwa wynajem sali konferencyjnej, która zapewni najwyższy komfort zarówno prowadzącym, jak i pozostałym uczestnikom spotkania, zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Współpraca z nami to gwarancja pełnej satysfakcji.

Wynajem sali na szkolenia i konferencje