+48 606-326-700

Warszawa ul. Bajaderki 2 / lokal U5

Logowanie/Rejestracja

Logowanie/Rejestracja

Szkoła językowa » Sale na wynajem » Wynajem sali na urodziny

Wynajem sali na urodziny

Zapraszamy do udziału w organizowanych przez nas imprezach okolicznościowych! Do wyboru mają Państwo przyjęcia urodzinowe, Halloween, warsztaty bożonarodzeniowe, koniec roku szkolnego, Dzień Dziecka, wieczory kinowe, turnieje gier i wiele innych.

Urodziny dla dzieci Warszawa – postaw na salę zabaw

Jeżeli zastanawiają się Państwo, gdzie zorganizować urodziny dziecka, to doskonałym wyborem, będzie sala zabaw. Jest to atrakcyjna alternatywa dla przyjęcia wyprawianego w domu, szczególnie, że wynajem sali na urodziny, ostatnimi czasy, stał się bardzo popularnym rozwiązaniem. To nowa i komfortowa forma celebrowania urodzin w gronie znajomych, którą nie tylko docenią najmłodsi, ale również ich rodzice. Urodziny dla dzieci, organizowane w sali zabaw, zapewniają najmłodszym doskonałą zabawę i ogrom radości, ze wspólnego spędzania czasu z rówieśnikami. Tego typu miejsce na urodziny dla dziecka, jest również sporym udogodnieniem dla rodziców. Nie muszą oni bowiem poświęcać dużej ilości czasu, na przygotowanie domu lub mieszkania pod przyjęcie urodzinowe, a mogą spożytkować go na skupieniu się na innych elementach imprezy urodzinowej. Jeżeli Warszawa jest miastem, na terenie którego poszukują Państwo przestrzeni do wyprawienia przyjęcia urodzinowego dla swojej pociechy, to nasza oferta z całą pewnością Państwa zainteresuje.

Dlaczego wynajem Sali na urodziny to dobry pomysł?

Wielu rodziców, planujących organizację przyjęcia urodzinowego dla swoich pociech, zastanawia się nad tym, czy wynajem sali na urodziny dla dzieci to dobra opcja. Otóż jak się okazuje, rozwiązanie to nie ma praktycznie żadnych wad, a co za tym idzie, coraz więcej osób decyduje się na jego wybór. Najważniejsze korzyści, jakie niesie ze sobą wynajem lokalu na urodziny, to:

  •         Oszczędność czasu. Nie trzeba spędzać długich godzin na sprzątaniu czy przygotowywaniu dekoracji, jak ma to miejsce w przypadku przyjęć organizowanych w domu.
  •         Uniknięcie zniszczeń w domu. Jak wiadomo, urodziny dla dzieci wyprawiane w prywatnych mieszkaniach, generują ryzyko wystąpienia szkód i zniszczeń, do których dochodzi w trakcie zabawy. Decydując się wynająć lokal na urodziny, z całą pewnością można tego uniknąć.
  •         Brak konieczności sprzątania po imprezie. Organizacja imprezy w domu, niezależnie do wieku jej uczestników, wiąże się z koniecznością sprzątania po przyjęciu. Jeżeli jednak zdecydują się Państwo na wynajem sali na imprezę, obowiązek ten nie będzie na Państwu spoczywał.
  •         Dostęp do ciekawych zabawek i akcesoriów. Sala zabaw na urodziny, to również możliwość korzystania z wielu atrakcyjnych zabawek, których maluchy na co dzień nie mają w swoich domach. Nowe akcesoria i gry, z całą pewnością zainteresują uczestników imprezy i dostarczą im wielu pozytywnych wrażeń.

Organizacja urodzin to nasza specjalność, dlatego zapraszamy do skorzystania z naszych usług wszystkie osoby, które chcą wyprawić tego typu przyjęcie swoim pociechom, na terenie miasta Warszawa. Urodziny dla dziecka to niewątpliwie jedno z bardziej wymagających przedsięwzięć, toteż warto postawić na rozwiązanie, jakim jest wynajem sali zabaw.

Organizacja urodzin dla dzieci – jak zrobić to dobrze?

Chcą Państwo zorganizować urodziny dla dzieci w Warszawie, jednak brakuje Wam pomysłu, jak zrobić to najlepiej? Doskonałym rozwiązaniem będzie wynajem sali na imprezę, w której odbędzie się przyjęcie. Warto pamiętać jednak o tym, aby wybrać przestrzeń, która bez problemu pomieści wszystkich uczestników imprezy, umożliwiając im komfortową zabawę. Urodziny dziecka to również czas, kiedy maluchy chcą spożywać słodkie przekąski i desery. Dlatego też warto zadbać o przygotowanie tego typu przysmaków samodzielnie lub z pomocą firmy cateringowej. Sala na urodziny malucha, powinna być także odpowiednio udekorowana. Idealnie, gdy będą to ozdoby tematyczne, związane z zainteresowaniami solenizanta. Organizując przyjęcie urodzinowe dla dzieci, warto zadbać również o dodatkowe atrakcje, takie jak gry i zabawy. Kreatywni rodzice, mogą je samodzielnie wymyślić i przeprowadzić lub skorzystać z pomocy profesjonalnego animatora.

Jeżeli szukają Państwo odpowiedniego miejsca, na przygotowanie imprezy dla swojej pociechy, to sala urodzinowa dla dzieci, którą mamy w swojej ofercie, z całą pewnością Was zainteresuje. Zachęcamy do poznania szczegółów współpracy, a w razie jakichkolwiek pytań – pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Lokal na urodziny Warszawa – poznaj naszą ofertę

Urodziny dziecka to jedne z tych wydarzeń, których nie mogą doczekać się najmłodsi. Ze względu na to, jak dużą wagę przykładają do ich celebracji, warto zadbać, aby przyjęcie z tej okazji było naprawdę wyjątkowe. Pomocna w jego organizacji, okaże się niewątpliwie sala zabaw na urodziny, którą posiadamy w naszej ofercie. Planując wyprawić u nas urodziny dla dzieci, mogą Państwo skorzystać z przestrzeni, podzielonej na cztery strefy, z których każda przystosowana została do potrzeb i preferencji dzieci zróżnicowanych wiekowo. Sala na urodziny, wyróżnia się takimi obszarami, jak:

  •         Kącik niemowlaka z kontrastowymi elementami,
  •         Kącik malucha obfitujący w drewniane, atestowane zabawki wiodących producentów,
  •         Kącik starszaka z domkiem pod antresolą, jeździkami, tablicą magnetyczną, tablicą do malowania kredą oraz stolikiem z krzesełkami,
  •         Kącik młodzieżowy ze strefą gier na konsoli PlayStation 5, biblioteką 200 gier, a także Nintendo Switch z grami tanecznymi, ruchowymi i karaoke.

Tak wyposażona przestrzeń sprawia, że udostępniane przez nas miejsce na urodziny, docenią wszyscy uczestnicy przyjęcia, niezależnie od wieku. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty mieszkańców miasta Warszawa. Lokal na urodziny, jaki udostępniamy, spodoba się nie tylko dzieciom, ale również młodzieży i dorosłym.

Wynajem sali na urodziny cena – czy to się opłaca?

Ile kosztuje wynajem sali na urodziny? Cena uzależniona jest od wielu czynników, dlatego zapraszamy do kontaktu z nami, w celu poznania szczegółów oferty. Lokalizacja, gdzie udostępniamy miejsce na urodziny dla dzieci to Warszawa, więc zachęcamy do skorzystania z oferty mieszkańców stolicy i jej okolic. Nasza sala na urodziny dziecka, jest doskonale wyposażona, co stanowi gwarancję dobrej zabawy dla najmłodszych.

W cenie imprezy okolicznościowej jest wynajęcie sal na wyłączność (całkowicie odcięta strefa bawialniana tylko do Państwa dyspozycji) + serwis herbaciano-kawowy (herbata, kawa) oraz inne napoje gorące (mleczko dla dzieci, gorąca czekolada, kakao, kawa zbożowa), woda.

Nie zapewniamy jedzenia, natomiast jest możliwość przyniesienia/zamówienia swojego.

Bawialnia podzielona jest na cztery strefy: niemowlaka, malucha, starszaka i młodzieżową. W każdej z nich dzieci zróżnicowane wiekowo znajdą coś dla siebie.
⦁ Najmłodsi mają do dyspozycji kącik niemowlaka z kontrastowymi elementami.
⦁ Dla maluchów posiadamy drewniane, atestowane zabawki wiodących producentów.
⦁ Na starszaki czeka domek pod antresolą, jeździki, tablica magnetyczna, stolik z krzesełkami, tablica do malowania kredą.
⦁ Młodzież i starsi uczestnicy imprez posiadają strefę gier na konsoli PlayStation 5 z biblioteką 200 gier oraz Nintendo Switch z grami ruchowymi, tanecznymi i karaoke.

Wynajem sali na urodziny

*Istnieje możliwość przystrojenia sali wg wybranego motywu i przygotowania tortu urodzinowego – wówczas cena całego przyjęcia ustalana jest indywidualnie.

Wynajem sali na urodziny Warszawa – zorganizuj niezapomnianą imprezę w stolicy

Jeżeli interesuje Państwa organizacja urodzin dla dzieci w Warszawie – zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Proponujemy komfortową, niezwykle atrakcyjną przestrzeń dla Państwa pociech, w której znajdą wiele ciekawych zabawek i akcesoriów, niezbędnych do dobrej zabawy. Z naszą pomocą, zorganizują Państwo niezapomniane urodziny. Sala zabaw, to doskonały wybór nie tylko dla najmłodszych, ale również i nastolatków. Zachęcamy do zapoznania się z przygotowaną przez nas ofertą na urodziny dla dzieci. Wilanów, Ursynów i część Mokotowa to dzielnice, których mieszkańcy dotrą do nas najszybciej, jednak do skorzystania z naszych usług, zapraszamy wszystkich Warszawiaków.