+48 606-326-700

Warszawa ul. Bajaderki 2 / lokal U5

Logowanie/Rejestracja

Logowanie/Rejestracja

Kursy językowe dla dzieci

Znajomość języków obcych to niezwykle przydatna umiejętność, umożliwiająca nawiązywanie kontaktów i budowanie relacji z ludźmi na całym świecie. Daje ona szansę na podjęcie nauki za granicą, znalezienie lepszej pracy czy swobodne porozumiewanie się podczas podróży. To także możliwość zawierania nowych, ciekawych znajomości z ludźmi z całego świata. Ze względu na to, jak wiele korzyści niesie ze sobą ta umiejętność, warto zdobywać ją od najmłodszych lat. Obecnie, już w przedszkolach, dzieci mogą uczęszczać na lekcje języka obcego, a w szkołach jest to jeden z obowiązkowych przedmiotów. Najmłodsi najczęściej uczą się angielskiego lub niemieckiego, choć im więcej języków obcych mogą przyswajać, tym lepiej.

Nauka języka dla dzieci w Spox School

Nauka języka dla dzieci nie jest skomplikowanym zajęciem, gdyż najmłodsi niezwykle szybko chłoną wiedzę. W związku z tym warto zadbać, aby już od pierwszych miesięcy życia, osłuchiwali się z językiem obcym i powoli rozpoczynali jego naukę. Doskonałym sposobem na osiągnięcie satysfakcjonujących efektów, jest zapisanie swoich pociech na dodatkowe lekcje, które oferuje nasza szkoła językowa Spox School. Dzięki odpowiednio opracowanemu programowi nauczania najmłodsi, poprzez zabawę, będą przyswajać niezbędną wiedzę i doskonalić umiejętności, które z całą pewnością zaprocentują w przyszłości.

Kursy językowe dla dzieci Warszawa – poznaj naszą ofertę

Jeżeli poszukują Państwo szkoły językowej w Warszawie, która w przystępny sposób nauczy Wasze pociechy posługiwania się językiem obcym, to z całą pewnością powinniście rozważyć skorzystanie z oferty Spox School. W naszej placówce dostępne są rozmaite kursy językowe dla dzieci. Warszawa to miasto, na terenie którego prowadzimy zajęcia i zapraszamy do udziału w nich osoby zamieszkujące stolicę oraz jej okolice. W ofercie Spox School, posiadamy kursy dla takich grup wiekowych, jak:

  •         Babies (0 – 3 lat),
  •         Kinds (4 – 6 lat),
  •         Pupils (7 – 10 lat),
  •         Teens (11 – 18 lat).

W naszej szkole, nauka języka dla dzieci odbywa się w przyjaznych maluchom pomieszczeniach, z zastosowaniem atrakcyjnych pomocy naukowych. Najmłodsi mogą uczestniczyć w takich kursach, jak:

  •         Angielski,
  •         Niemiecki,
  •         Włoski,
  •         Hiszpański,
  •         Francuski,
  •         Rosyjski.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą edukacyjną Spox School. W razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu z nami.

Język obcy dla dzieci Warszawa – postaw na Spox School

Chcą Państwo zapisać swoją pociechę na język obcy dla dzieci? Warszawa to miasto, na terenie którego szukacie odpowiedniego kursu językowego dla maluchów? Jeśli tak, to serdecznie zapraszamy do Spox School. Nasza szkoła językowa zatrudnia wykwalifikowaną kadrę dydaktyczną, która dysponuje stosownymi uprawnieniami do pracy z najmłodszymi. Wszystkie zajęcia odbywają się w nowoczesnych salach lekcyjnych, zaaranżowanych w taki sposób, aby dzieci czuły się w nich jak najlepiej. Dzięki innowacyjnym, autorskim programom nauczania, maluchy mogą skutecznie przyswoić wiedzę i zdobyć umiejętności, niezbędne do sprawnego komunikowania się w języku obcym. Zachęcamy do wzięcia udziału w naszych kursach.