+48 606-326-700

Warszawa ul. Bajaderki 2 / lokal U5

Logowanie/Rejestracja

Logowanie/Rejestracja

Szkoła językowa » Kursy językowe » Przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty

Przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty
z języka angielskiego

Przed Tobą egzamin na zakończenie szkoły podstawowej, a jednym z przedmiotów, z którymi przyjdzie Ci się na nim zmierzyć, jest język angielski? Chcesz nauczyć się do niego jak najlepiej, aby uzyskać wysokie wyniki i rozpocząć naukę w wymarzonej szkole średniej? Jeśli tak, warto zatem, abyś zadbał o odpowiednie przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty. Angielski to język, którego z pewnością uczysz się już od wielu lat, jednak najlepiej, abyś przed testem z jego znajomości, usystematyzował swoją wiedzę i nadrobił ewentualne braki. Jest kilka obszarów, w obrębie których zweryfikowany zostanie Twój język angielski. Przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty powinno zatem skupiać się przede wszystkim na doskonaleniu umiejętności wymaganych, aby uzyskać z testu pozytywny wynik. Obszary, którym powinieneś poświęcić szczególną uwagę, to:

  •         Rozumienie ze słuchu,
  •         Znajomość funkcji językowych,
  •         Rozumienie tekstów pisanych,
  •         Znajomość środków językowych,
  •         Wypowiedź pisemna.

Przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty z angielskiego, będzie wymagało od Ciebie przede wszystkim systematycznego rozwiązywania zadań, pomagających w doskonaleniu wyżej wymienionych umiejętności. Możesz robić to samodzielnie, korzystając z ogólnodostępnych materiałów lub wziąć udział w specjalnym kursie, którego celem jest przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty angielski. Korepetycje z lektorem, pomogą Ci należycie przećwiczyć posiadane już umiejętności, a także uzupełnić ewentualne braki.

Angielski przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty – skorzystaj z pomocy ekspertów

Każda szkoła podstawowa, poza systematycznym nauczaniem, prowadzi również przygotowania do egzaminu ósmoklasisty. Angielski, jako przedmiot obowiązkowy, którego znajomość weryfikowana jest podczas testu na koniec podstawówki, wielu uczniom przysparza trudności. Szczególnie problematyczne okazuje się być rozumienie ze słuchu, wymagające nie tylko dużego skupienia, ale również znajomości słownictwa i wielu zagadnień, które podczas wypowiedzi osób trzecich nierzadko ciężko jest zrozumieć. Żeby przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty z języka angielskiego było skuteczne, warto  w tym celu wziąć dodatkowe lekcje i skorzystać z pomocy wykwalifikowanych lektorów. Bonusowe godziny, spędzone na szlifowaniu zdobytych już umiejętności oraz poszerzaniu wiedzy, z całą pewnością okażą się doskonałym krokiem, w kierunku uzyskania wysokiego wyniku z testu.

Kurs przygotowawczy do egzaminu ósmoklasisty, zapewni Ci dodatkowe godziny nauki, podczas których będziesz w pełni poświęcał się doskonaleniu swoich umiejętności pod kątem arkuszy egzaminacyjnych. Jeszcze lepiej poznasz strukturę egzaminu, otrzymasz cenne wskazówki, które szczególnie wyczulą Cię na pewne aspekty, istotne w prawidłowym wypełnianiu arkusza. Ponadto, udoskonalisz swoje umiejętności w tworzeniu różnych rodzajów tekstu, co pozwoli Ci bez problemu uporać się z tym zadaniem i dobrze zdać angielski. Przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty obejmować będzie także odsłuchiwanie rozmaitych wypowiedzi osób, posługujących się różnorodnymi dialektami, a tym samym ułatwić Ci rozwiązywanie tego typu zadań na teście. Jeżeli miastem, w którym mieszkasz i uczysz się jest Warszawa, to serdecznie zapraszamy Cię do naszej szkoły Spox School oferującej kurs, którego celem jest przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty – język angielski po nauce w naszej szkole, nie będzie miał już przed Tobą żadnych tajemnic.

Język angielski przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty – poznaj ofertę Spox School

Nasza szkoła języków obcych Spox School w Warszawie, oferuje szereg kursów,  w tym również przygotowanie do egzaminu 8 klasisty. Angielski prowadzony jest przez wykwalifikowaną kadrę lektorską, która doskonale orientuje się w wymaganiach egzaminacyjnych, jakie stawiane są przed uczniami ostatniej klasy szkoły podstawowej. Dzięki temu, uczęszczając na lekcje do Spox School, prowadzącej swoją działalność na terenie miasta Warszawa, doskonale przygotujesz się do swojego pierwszego, tak poważnego sprawdzianu wiedzy z przedmiotu, jakim jest angielski. Przygotowanie do egzaminu 8 klasisty w naszej placówce, obejmuje zarówno wiedzę teoretyczną, jak i jej praktyczne wykorzystanie. Podczas nauki, otrzymasz kompleksowe przygotowanie do testu, a nad Twoimi postępami bacznie czuwać będą wykwalifikowani metodycy, którzy w razie konieczności, skorygują popełniane przez Ciebie błędy, umożliwiając tym samym skuteczne opanowanie materiału i prawidłowe wypełnianie arkuszy egzaminacyjnych. W naszej pracy z uczniami kładziemy duży nacisk na praktykę, toteż możesz spodziewać się wykonywania dużej ilości zadań, dzięki czemu każdy arkusz egzaminacyjny, rozwiążesz bez większych trudności.

Skuteczne przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty – angielski online

Chcesz dobrze przygotować się do egzaminu ósmoklasisty, ale ze względu na dużą liczbę zajęć pozalekcyjnych, ciężko wygospodarować Ci czas na dodatkowe lekcje angielskiego? Szukasz elastycznej szkoły językowej w Warszawie, która umożliwi Ci dopasowanie zajęć do Twojego codziennego grafiku? Doskonale trafiłeś, bo Spox School oferuje różne formy kursów, których celem jest przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty. Angielski online to idealny wybór dla uczniów, którzy chcą szkolić swój język, jednak są zbyt zajęci, aby móc pozwolić sobie na tradycyjną formę nauczania. Prowadzimy zarówno zajęcia indywidualne, jak i grupowe, dzięki czemu z łatwością wybierzesz idealne rozwiązanie dla siebie. W naszej szkole doskonale przygotujesz się nie tylko pod kątem arkuszy egzaminacyjnych, ale również poprawisz swój język angielski, co niewątpliwie zaprocentuje w kolejnych latach nauki. Po ukończonym kursie i zdanym z sukcesami egzaminie, możesz również kontynuować u nas naukę na innych kursach, do czego gorąco zachęcamy. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami, a udzielimy Ci wszelkich niezbędnych informacji. Wybierając naszą szkołę zyskujesz pewność, że w szybki i skuteczny sposób przygotujemy Cię do egzaminu ósmoklasisty. Zachęcamy do podjęcia nauki w Spox School.