+48 606-326-700

Warszawa ul. Bajaderki 2 / lokal U5

Logowanie/Rejestracja

Logowanie/Rejestracja

Szkoła językowa » Kursy językowe » Kursy językowe online dla dorosłych

Kurs językowe online dla dorosłych

Czy szkoła językowa online to dobry wybór?

Pomimo, że załatwianie rozmaitych spraw, komunikowanie się ze znajomymi czy robienie zakupów przez Internet, stało się naszą codziennością, wciąż wiele osób ma obawy przed podejmowaniem nauki w tej formie. W sieci można znaleźć wiele szkoleń, prowadzonych przez rozmaite placówki edukacyjne, które dają olbrzymie szanse na rozwój, w tym również możliwość nauki języków obcych. W tym miejscu pojawia się jednak pytanie, czy szkoła językowa online to dobry wybór? Odpowiedź na nie brzmi – zdecydowanie tak. Zdobywanie nowych umiejętności lingwistycznych w tej formie, pozwala na skuteczne opanowanie języka obcego, przy jednoczesnym zaoszczędzeniu dużej ilości czasu. Uczyć można się z dowolnego miejsca na ziemi, co niewątpliwie jest olbrzymim atutem szczególnie w przypadku osób, które często wyjeżdżają. Kursy językowe online różnią się od tradycyjnych metod nauczania wyłącznie tym, że prowadzone są przez Internet, natomiast pozostałe elementy pozostają bez zmian.

Czy kursy językowe online są skuteczne?

Wiele osób myli kursy językowe online z webinarami, a przez to podają w wątpliwość ich rzetelność i co za tym idzie – skuteczność. Należy jednak pamiętać o tym, że są to zupełnie różne formy nauki i nie należy ich ze sobą utożsamiać. Uczestniczenie w profesjonalnych kursach językowych online, przede wszystkim polega na realizowaniu określonej podstawy programowej, a zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę lektorską. Kursanci w trakcie nauki widzą i słyszą nie tylko nauczyciela, ale również innych słuchaczy, i aktywnie uczestniczą w lekcji. Podczas zajęć rozwiązują zadania, przyswajają słownictwo i zagadnienia gramatyczne, a także szlifują umiejętność mówienia w danym języku. Nauka języków online, jest tak samo skuteczna, jak jej tradycyjna forma, a zdobywana w ten sposób wiedza wartościowa i przydatna.

Czy nauka języków online jest skomplikowana?

Jednym z powodów, dla których wiele osób, w tym przede wszystkim starszych, nie chce szkolić się przez Internet, jest obawa, że to coś trudnego, wymagającego dysponowania zaawansowaną wiedzą techniczną i umiejętnościami obsługi skomplikowanych programów i urządzeń. Jest to jednak całkowicie błędne przekonanie. Nauka języka online to proste rozwiązanie, a żeby uczestniczyć w kursie przez Internet, wystarczy dysponować takimi narzędziami, jak:

  •         Komputer,
  •         Dostęp do Internetu,
  •         Kamerka internetowa,
  •         Słuchawki z mikrofonem,
  •         Komfortowa przestrzeń do nauki.

Zajęcia, jakie prowadzi szkoła językowa online, odbywają się w tzw. wirtualnej sali, a uczniowie przed rozpoczęciem kursu, otrzymują od prowadzących wszelkie niezbędne informacje, które pozwalają im w łatwy sposób łączyć się z lektorem i uczestniczyć w zajęciach.

Jakie korzyści daje nauka języka online?

Nauka języków online, to doskonała forma rozwijania swoich umiejętności lingwistycznych. Wybierając ten rodzaj nauki, można nie tylko wzbogacić słownictwo, poznać nowe zagadnienia gramatyczne, ale również poprawić rozumienie ze słuchu czy przełamać blokadę w mówieniu. Uczestniczenie w kursach językowych przez Internet, to również takie korzyści, jak:

  •         Oszczędność czasu,
  •         Możliwość dopasowania terminów i godzin zajęć do swojego grafiku,
  •         Możliwość uczenia się w domowym zaciszu, co szczególnie przypadnie do gustu osobom, które do efektywnej nauki potrzebują spokoju i dobrze znanego im środowiska,
  •         Brak utraconych zajęć. Nawet, jeżeli kursant z jakiś względów nie może danego dnia uczestniczyć w lekcji, nic nie traci. Zajęcia są bowiem nagrywane, a po ich zakończeniu lektor udostępnia słuchaczom wszelkie materiały.

Nowoczesna szkoła językowa online dla dorosłych Spox School

Jeżeli chcesz uczyć się języka obcego, a jednocześnie brakuje Ci czasu na udział w zajęciach stacjonarnych, to nasza szkoła językowa online dla dorosłych będzie dla Ciebie doskonałym wyborem. Jesteśmy jedną z najnowocześniejszych placówek edukacyjnych w Polsce, a stosowane przez nas metody nauczania, stanowią gwarancję szybkiego i efektywnego przyswajania wiedzy. Nasza profesjonalna kadra lektorska, na bieżąco monitoruje postępy kursantów i koryguje ich błędy. W Spox School kładziemy duży nacisk na praktyczną znajomość języków i stawiamy przede wszystkim na szlifowanie umiejętności sprawnego porozumiewania się. Jeżeli zatem chcesz przełamać blokadę w mówieniu, to szkoła językowa online Spox School będzie dla Ciebie doskonałym wyborem.

Spox School – kursy językowe przez Internet Warszawa

Spox School to szkoła językowa, w której prowadzimy zarówno zajęcia stacjonarne, w formie hybrydowej, jak i online. Wolisz tradycyjne metody nauczania, niż kursy językowe przez Internet? Warszawa to miasto, na terenie którego prowadzimy zajęcia stacjonarne, więc zachęcamy do wzięcia w nich udziału osoby zamieszkujące stolicę i jej okolice. Decydując się na naukę w naszej szkole zyskujesz pewność, że otrzymasz solidną porcję wiedzy i udoskonalisz umiejętności praktyczne, które pozwolą Ci skutecznie przełamać barierę językową i swobodnie komunikować się obcokrajowcami. Zapraszamy do zapisów na zajęcia.