+48 606-326-700

Warszawa ul. Bajaderki 2 / lokal U5

Logowanie/Rejestracja

Logowanie/Rejestracja

Szkoła językowa » Kursy językowe dla dzieci » Kurs języka angielskiego dla dzieci

Kurs języka angielskiego dla dzieci

Nasze kursy języka angielskiego skierowane są do osób w każdym wieku – szukasz kursu języka angielskiego dla dzieci? Mieszkasz na warszawskim Wilanowie lub Ursynowie? Nie zwlekaj – zapisz dziecko na kurs i zobacz, jak rozwija swoje umiejętności. Szkoła językowa Spox School to miejsce, w którym zarówno ci najmłodsi, jak i trochę starsi znajdą profesjonalne wsparcie językowe i nauczą się niezbędnego słownictwa, gramatyki i wymowy. Możesz wybierać spośród lekcji języka angielskiego prowadzonych przez native speakera lub polskiego lektora – zajęcia prowadzone są w niewielkich grupach, co gwarantuje doskonałe efekty nauczania.

Dlaczego warto wybrać język angielski dla dzieci?

Znajomość języków obcych to umiejętność, znacząco ułatwiająca start w dorosłe życie, a jednym z tych, które okazują się najbardziej przydatne, jest angielski. To uniwersalne narzędzie, umożliwia sprawne komunikowanie się z ludźmi niemal na całym świecie. W związku z tym, nauka angielskiego dla dzieci powinna być pierwszym wyborem, jeśli chodzi o nabywanie nowych umiejętności językowych. Korzyści, jakie płyną z przyswajania angielskiego, wydają się być oczywiste. Angielski dla dzieci niewątpliwie zaprocentuje w dorosłym życiu, pozwalając m.in. na podjęcie nauki za granicą, zwiększając szanse na znalezienie ciekawej, dobrze płatnej pracy, a także znacząco poprawiając komfort podróżowania. Co istotne, korzyści jakie niesie ze sobą język angielski dla dzieci, widoczne są jednak dużo wcześniej i należą do nich:

 •         Poszerzanie horyzontów (poznawanie innej kultury, tradycji i zwyczajów),
 •         Łatwy dostęp do wiedzy (aż 80% treści umieszczanych w Internecie, tworzona jest w języku angielskim),
 •         Możliwość oglądania ulubionych filmów i seriali w oryginale,
 •         Wspomaganie nauki w szkole (dodatkowe kursy angielskiego dla dzieci, doskonale uzupełniają wiedzę zdobytą w szkole i pozwalają na osiąganie lepszych efektów nauczania),
 •         Możliwość nawiązywania zagranicznych znajomości (język angielski dla dzieci ułatwia najmłodszym porozumiewanie się z rówieśnikami np. na wakacjach czy w trakcie szkolnych wymian Erasmus).

Jakie kursy angielskiego dla dzieci oferuje Spox School?

Nasza szkoła angielskiego dla dzieci w Warszawie, oferuje wiele atrakcyjnych kursów dla uczniów w każdym wieku. Na zajęcia do Spox School, mogą wraz z rodzicami uczęszczać maluchy już od pierwszych miesięcy ich życia. Proponujemy Państwu takie kursy angielskiego dla dzieci, jak:

 •         Babies (0 – 3 r. ż.). W tym okresie, umysł dziecka chłonie wiedzę jak gąbka. Dlatego też warto zdecydować się na angielski dla dzieci już od pierwszych miesięcy życia malucha.
 •         Kids (4 – 6 r. ż.). Dzieci w wieku przedszkolnym, szybciej i efektywniej nabywają nowe umiejętności, niż ma to miejsce w przypadku osób dorosłych. W związku z powyższym, kursy języka angielskiego dla dzieci, na tym etapie ich rozwoju, będą doskonałym wyborem.
 •         Pupils (7- 10 r. ż). Nauka angielskiego dla dzieci w latach wczesnoszkolnych to gwarancja łatwiejszego wdrożenia się do realizacji podstawy programowej w szkole podstawowej.
 •         Teens (11 – 18 r. ż.). Kurs dla nastolatków stanowi kolejny element wieloletniego i wieloetapowego procesu edukacji językowej. Młodzież poszerza zdobytą już wiedzę i rozwija dalsze umiejętności, które pozwalają im swobodnie komunikować się w języku angielskim.

Angielski dla dzieci Warszawa – korzyści z nauki

Angielski dla dzieci to niewątpliwie lepszy start w dorosłe życie. Osoby, które od najmłodszych lat szlifują swoje umiejętności językowe, mogą podjąć naukę za granicą, a także łatwiej odnajdują się w międzynarodowym środowisku pracy. Rodzice, decydujący się wysłać swoje pociechy na kurs języka angielskiego dla dzieci, otwierają przed nimi drzwi do lepszego i pełniejszego życia. Brak bariery językowej to nie tylko łatwiejsze podróżowanie, możliwość zdobycia solidnego wykształcenia czy znalezienia atrakcyjnej, dobrze płatnej pracy. To również zapewnienie dziecku wszechstronnego rozwoju i zadbanie o to, aby czuło się pewnie w stale rozwijającym się świecie.

Skuteczny kurs języka angielskiego dla dzieci – zadbaj o przyszłość swojej pociechy

Kurs angielskiego dla dzieci, na który maluchy uczęszczają już od pierwszych miesięcy swojego życia, pozwala im znacznie lepiej się rozwijać i daje szansę na opanowanie języka do perfekcji. Wbrew obawom wielu rodziców, nauka języka obcego od najmłodszych lat, nie wywołuje problemów z opanowaniem przez dziecko mowy ojczystej i nie jest również dla niego nadmiernym wysiłkiem. Nauka angielskiego dla dzieci,  już na wczesnym etapie ich rozwoju, nie ma absolutnie żadnych wad. Obfituje wręcz w szereg zalet, do których należą:

 •         Tworzenie pozytywnych skojarzeń. Osoby, które dopiero w szkole podstawowej lub później rozpoczęły naukę języka obcego, nierzadko wspominają ten czas niezbyt pozytywnie. Uczenie się długich list słówek na pamięć, rozwiązywanie skomplikowanych nierzadko zadań z gramatyki, a także regularne sprawdziany wiedzy i związany z nimi stres. To sprawia, że język angielski nie kojarzy im się najlepiej, a co za tym idzie, jego dalsza nauka okazuje się być znacznie utrudniona. W przypadku dzieci, które od najmłodszych lat oswajają się z językiem angielskim, przyswajanie wiedzy staje się dużo łatwiejsze. Maluchy uczą się bowiem poprzez zabawę, w przyjaznym dla nich środowisku, co pozwala na tworzenie pozytywnych skojarzeń, a tym samym ułatwia naukę angielskiego w przyszłości.
 •         Wykorzystanie plastyczności mózgu. We wczesnym dzieciństwie, mózgi maluchów chłoną wiedzę niczym gąbka. Warto to wykorzystać i postawić w tym czasie na angielski dla dzieci.
 •         Lepszy akcent. Ze względu na to, że małe dzieci mają bardzo wyczulony słuch, łatwiej wychwytują dźwięki charakterystyczne dla danego języka. To natomiast skutkuje nieporównywalnie lepszą wymową niż w przypadku osób, które nie uczyły się angielskiego w dzieciństwie.
 •         Rozumienie ze słuchu. Im wcześniej doskonali się umiejętność rozumienia obcokrajowców ze słuchu, tym lepsze efekty można osiągnąć.
 •         Brak blokady językowej. Dzieci niezwykle rzadko doświadczają takich trudności, a przyzwyczajone do mówienia po angielsku od najmłodszych lat, nie wzmacniają blokady językowej również w przyszłości.

Szkoła angielskiego dla dzieci – postaw na Spox School

Spox School to szkoła języka angielskiego dla dzieci, w której maluchy mogą uczyć się już od pierwszych miesięcy swojego życia. Miastem, na terenie którego prowadzimy nasze kursy jest Warszawa, toteż serdecznie zapraszamy do wzięcia w ich udziału mieszkańców stolicy. W naszej placówce można uczyć się wielu języków,  a jednym z nich jest właśnie angielski dla dzieci. Ursynów, Wilanów oraz Mokotów to dzielnice, których mieszkańcy najszybciej dotrą do Spox School, jednak do udziału w naszych kursach zapraszamy wszystkich Warszawiaków, a także osoby zamieszkujące okolice Warszawy.

Ile kosztuje kurs języka angielskiego dla dzieci?

Zastanawiasz się, czy koszt kursu języka angielskiego zmieści się w zaplanowanym domowym budżecie? Sprawdź cennik i wybierz opcję, która będzie najbardziej odpowiadała potrzebom Twojego dziecka. W ofercie posiadamy zarówno lekcje indywidualne, jak i grupowe (grupy od 2 do 9 osób), z lektorem polskim lub z native speakerem. Opłata za kurs języka angielskiego dla dzieci uzależniona jest od wybranej opcji  – nasze ceny są bardzo konkurencyjne! Zapisz swoje dziecko na kurs języka angielskiego w Warszawie – znajomość języków obcych to umiejętność, która z pewnością przyda mu się w dorosłym życiu!