+48 606-326-700

Warszawa ul. Bajaderki 2 / lokal U5

Logowanie/Rejestracja

Logowanie/Rejestracja

Szkoła językowa » Kursy językowe dla dzieci » Kurs języka niemieckiego dla dzieci

Kurs języka niemieckiego dla dzieci

Niemiecki to jeden z najczęściej wybieranych języków obcych, na naukę których decydują się Polacy. Trend ten można obserwować już od wielu lat i nic nie wskazuje, aby cokolwiek miało się w tej kwestii zmienić. Nie ma w tym nic dziwnego, gdyż znajomość języka niemieckiego daje wiele możliwości, przede wszystkim w kwestii zawodowej. Niemiecki to urzędowy język w takich krajach jak: Niemcy, Austria, Luksemburg, Szwajcaria, Liechtenstein czy Belgia. Co istotne, nie tylko język łączy te państwa. Ich wspólną cechą jest także fakt, że należą do najlepiej rozwiniętych krajów w Europie. Sprawne posługiwanie się niemieckim pozwala wobec tego znaleźć zatrudnienie w polskich oddziałach austriackich, niemieckich czy belgijskich firm lub pracować na terenie tych krajów.

Dlaczego warto wybrać język niemiecki dla dzieci?

Żeby zapewnić swoim pociechom lepszy start w dorosłe życie, warto postawić na język niemiecki dla dzieci, którego mogą uczyć się w naszej szkole Spox School. Dzięki temu, zyskają szansę na lepszą pracę w przyszłości, ale również będą mogły podjąć naukę za granicą czy swobodnie komunikować się z obcokrajowcami podczas podróży. Jest to doskonała inwestycja w przyszłość i z całą pewnością warto się na nią zdecydować.

Niemiecki dla dzieci Warszawa – poznaj ofertę Spox School

Jeżeli poszukują Państwo placówki edukacyjnej w stolicy, która pomoże Waszym pociechom skutecznie opanować język niemiecki, to zachęcamy do podjęcia nauki w naszej szkole, w której prowadzimy niemiecki dla dzieci. Warszawa to miasto, na terenie którego prężnie działamy i zachęcamy do zapoznania się z bogatą ofertą naszych kursów. Proponujemy zajęcia dla dzieci, w następujących grupach wiekowych:

  •         Babies (0 – 3 lat),
  •         Kids (4 – 6 lat),
  •         Pupils (7 – 10 lat),
  •         Teens (11 – 18 lat).

Język niemiecki dla dzieci w naszej szkole, prowadzony jest przez wykwalifikowaną kadrę lektorską. Za sprawą innowacyjnych, autorskich programów nauczania, najmłodsi mogą w przyjaznych warunkach osłuchiwać się z językiem niemieckim i nauczać go poprzez zabawę. Nasza szkoła to miejsce przyjazne najmłodszym, gdzie w miłej, bezstresowej atmosferze, będą oswajać się niemieckim i efektywnie go przyswajać.

Niemiecki Warszawa dla dzieci – postaw na Spox School

Spox School to nowoczesna szkoła językowa, w której kładziemy duży nacisk na przełamywanie blokady językowej i swobodne komunikowanie się po niemiecku. Lekcje odbywają się w salach, doskonale przystosowanych do potrzeb najmłodszych. W trakcie zajęć wykorzystujemy wysokiej jakości, innowacyjne materiały i pomoce naukowe, dzięki którym każde zajęcia są dla najmłodszych niezwykle atrakcyjne i pozwalają na efektywne przyswajanie niemieckiego. Warszawa dla dzieci oferuje olbrzymie możliwości rozwoju, a Spox School ma w tym swój olbrzymi udział. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej szkoły. W razie jakichkolwiek pytań, zachęcamy do kontaktu z nami. Decydując się na współpracę ze Spox School, zyskują Państwo gwarancję najwyższej jakości i satysfakcji z realizowanych przez nas kursów.